14 dní do 27. Kongresu nemocniční farmacie

Čas běží jako voda, a již za dva týdny startuje letošní ročník kongresu, proto Vám přinášíme další várku novinek:

Ukončení registrace

S blížícím se termínem kongresu se, bohužel, blíží také termíny, ke kterým bude muset organizační výbor ukončit jednotlivé možnosti registrace. Posledním termínem, kdy bude možné se zaregistrovat k prezenční účasti na kongresu, bude úterý 31. 10. Přihlášku k online účasti pak bude možné zaslat do 6. listopadu, po tomto datu již bude registrační portál uzamčen.

Pokud jste se ještě nezaregistrovali, nebo víte o někom, kdo rád nechává tyto záležitosti na poslední chvíli, je nejvyšší čas navštívit web kongresu a rychle se přihlásit!

Společenský program

Jako již tradičně Vás organizační výbor kongresu zve po skončení pátečního programu na sklenku vína při poslechu kvalitní hudby od dua Mario Šeparovič a Michal Žáček či přátelském posezení s kolegy. Pevně věříme, že i na tuto neformální část pátečního programu si najde cestu co nejvíce z Vás!

Co se týče sobotního společenského večera, s ohledem na velký zájem o něj budou zpřístupněny i další prostory sousedící s hotelovou restaurací. V nově doplněném sále Rubín vás uvítá i alternativní hudební produkce.

P.S.: Pro ty kulinářsky zvědavé mezi Vámi doporučujeme nahlédnout do kalendáře, na jaký den kongresová sobota připadá – datum by Vám mohlo napovědět, co by se večer mohlo servírovat…

Organizační pokyny a další informace

Připomínáme, že začátek odborného programu v pátek je už v 15:00.

Organizační informace ke kongresu, pozvánky na satelitní sympozia a další informace Vám budeme zasílat v týdnu před kongresem.

Součástí budou informace o přístupu k on-line přenosu kongresu, orientační mapa lokality kongresu a kongresových prostor, pokyny k registraci a další praktické informace.

Děkujeme a těšíme se na Vaši účast!
Organizačního výboru kongresu

novinka-title