Organizační pokyny pro účastníky kongresu

Vážení účastníci,

děkujeme za vaši registraci na 27. Kongres nemocniční farmacie a těšíme se na setkání s Vámi v Clarion Congres Hotelu v Ostravě. Dovolte nám sdílet s vámi několik organizačních pokynů a informací.

Příchod a registrace na místě

Konference probíhá v Kongresovém centru v přízemí hotelu Clarion a v 1. patře v sále Platinum.

Po vstupu do kongresového centra navštivte registraci, kde po předložení QR kódu (byl Vám odeslán v samostatném mailu) nebo uvedení svého jména a kontrole údajů obdržíte účastnickou akreditaci a kongresové materiály, včetně vytištěného programu akce.

V případě, že vaše registrace není uhrazena, budete ji moci zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

Účastnickou akreditaci s QR kódem je nutné viditelně nosit po celou dobu konání akce.

Registrační hodiny
Pátek 13:00 – 20:00 || Sobota 07:30 – 16:30 || Neděle 08:00 – 11:00

Kongresová aplikace

Aplikace pro 27. Kongres nemocniční farmacie je k dispozici na adrese app.nemfarm.cz, kde je pro přihlášení nutné zadat váš osobní PIN (byl vám odeslán v samostatném e-mailu).

Do aplikace se můžete snadno přihlásit přímo na místě naskenováním QR kódu na vaší visačce.

V aplikaci bude dostupný program konference, aktuality, možnost kladení dotazů a další informace o průběhu kongresu a vaší registraci.

Občerstvení a obědy

V ceně registračního poplatku jsou zahrnuty nápoje po celou dobu programu akce. Obsahuje také drobné občerstvení (coffee break) v pátek 10. 11. odpoledne, dopolední coffee break, oběd a odpolední coffee break v sobotu 11. 11. a dopolední coffee break a oběd v neděli 12.11.

Časy výdeje obědů
Sobota 11.11.: 11:30 – 14:00
Neděle 12.11.: 11:00 – 13:00

Společenský program

Zahajovací setkání odborníků, 10. 11. 2023, 19:30 – 20:30
foyer Kongresového centra hotelu Clarion
Jako již tradičně Vás organizační výbor kongresu zve po skončení pátečního programu na sklenku vína při poslechu kvalitní hudby od dua Mario Šeparovič a Michal Žáček či přátelském posezení s kolegy. Pevně věříme, že i na tuto neformální část pátečního programu si najde cestu co nejvíce z Vás!

Pro účast není nutná předchozí registrace, vstup je volný.

Společenský večer, 11. 11. 2023, 20:00 – 01:00
sál Platinum a přilehlé prostory (Veduta, Benada, Rubín a Antracit)

Hlavní společenský večer proběhne v sále Platinum, kde budou k poslechu hrát z loňska velmi úspěšní interpreti – Silent Trio a DJ David Konečný. Dále bude účastníkům společenského večera k dispozici prostor hotelového baru, restaurace Benada a dále sál Rubín, kde vás uvítá saxofonista Pavol Hoďa.

Pro účast na společenském večeru je nutné prokázat se platnou vstupenkou (v ceně 750 Kč s DPH), kterou si vyzvednete dopoledne při registraci na místě.

Doprava

Vlakem
Pokud přijedete vlakem, nejjednodušší je vystoupit na zastávce Ostrava – Svinov. Následně si můžete vzít taxi nebo jet tramvaji na zastávku Sport Aréna. Odtud je to k hotelu už jen 300 metrů.

MHD
Pokud jste ubytováni na jiném místě než v hotelu Clarion a pojedete na kongres městskou hromadnou dopravou, k vyhledání spojů můžete využít webové stránky Dopravní podnik Ostrava nebo IDOS. Hotel Clarion se nachází 300 metrů od tramvajové zastávky Sport Aréna.

Kyvadlová doprava
Pro účastníky kongresu je zajištěna bezplatná autobusová doprava propojující Clarion Congress Hotel s Harmony Hotel a Quality Hotel. Podrobné informace o umístění zastávek a časech odjezdů autobusů jsou k dispozici zde.

Parkování
Hotel nabízí možnost placeného parkování na kongresovém parkovišti s kapacitou 250 míst. Účastníci, kteří jsou zároveň ubytovaní v Hotelu Clarion, mohou využít parkoviště pro hotelové hosty.

Další organizační informace

Šatna
Pro účastníky konference bude k dispozici šatna, která je umístěna vpravo za vstupem do Kongresového centra.

Evidence účasti
Pro získání bodů do celoživotního vzdělávání je nutné zaznamenat si účast každý den konference u evidenčního místa naskenováním QR kódu, který bude vytištěný na vaší visačce. On-line sledujícím se účast zaznamenává samotným přihlášením do přenosu jejich unikátním kódem a sledováním přenosu.

Certifikát k účasti
Potvrzení o účasti bude zasíláno elektronickou formou na e-mail uvedený v rámci registrace.

Těšíme se na vaši účast v Ostravě.

S přáním hezkého dne,
Organizační tým 27. Kongresu nemocniční farmacie

organizacni-pokyny