Organizační informace k 28. Kongresu nemocniční farmacie

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom s Vámi sdíleli úvodní organizační informace o průběhu 28. Kongresu nemocniční farmacie, který proběhne 15. až 17. listopadu na Výstavišti Brno v Pavilonu E.

Základní programový rámec

Struktura programu bude podobná jako v minulém roce, samotný kongres začne v pátek od 15:00 tradičním blokem věnovaným adherenci, na nějž naváže blok pro příznivce atestačního vzdělávání. Jako programovou novinku si pak Organizační výbor nachystal krátký panel určený pro mladé kolegy v atestační přípravě, který si klade za cíl osvěžit některá opakovaně dotazovaná témata. Tento „před-blok“ se uskuteční v kongresovém centru v pátek 15. listopadu mezi 11. a 13. hodinou.

V sobotu a v neděli naváže odborný program ve dvou sálech, který bude doplněn také tematickými satelitními bloky, stejně jako v minulých letech. Kongres zakončíme v neděli před obědem, v pravé poledne.

Kongres je organizován hybridní formou, bude tedy možné přihlásit se buď k prezenční účasti, nebo k účasti on-line formou sledování živého přenosu z dvou hlavních sálů. Pro všechny účastníky bude samozřejmě k dispozici záznam celého kongresu, a to minimálně po dobu 6 měsíců po skončení kongresu.

Co se týče konkrétních přednášek, již v nejbližších dnech začnou na web kongresu přibývat informace o prvních potvrzených přednášejících a také rámcovým harmonogram kongresového víkendu – nezapomeňte proto web kongres.nemfarm.cz pravidelně kontrolovat!

 

Společenský program kongresu

Součástí 28. Kongresu nemocniční farmacie budou také dvě společenská setkání. V pátek 15. listopadu se ve foyer Pavilonu E uskuteční neformální zahajovací setkání odborníků s drobným občerstvením a hudbou a v sobotu 16. listopadu v Hotelu International Brno se můžete těšit na plnohodnotný společenský večer. Účast na společenském večeru není součástí registračního poplatku a vstupenku si můžete zakoupit v rámci registračního formuláře.

 

Stravování a ubytování

V průběhu kongresu bude k dispozici občerstvení formou kávových přestávek, zároveň mají účastníci v ceně registračního poplatku zahrnutý oběd v sobotu 16. listopadu a v neděli 17. listopadu. Obědy budou vydávány v sousední budově hotelu Quality.

Pro účastníky bude rezervována ubytovací kapacita ve zmíněných hotelech Quality (vedle pavilonu E – místa konání samotného kongresu) a International (místo konání společenského večera). Ubytování si účastníci rezervují napřímo s využitím rezervačního kódu, který bude upřesněn na samostatné stránce věnované ubytování.

 

Spuštění registrace

To nejdůležitější na závěr – jak je již dobrým zvykem, registrace na 28. Kongres nemocniční farmacie bude spuštěna na Mezinárodní den dětí, tedy 1. června, který letos připadá na sobotu.

 

Těšíme se na vás v Brně!

Organizační tým 28. Kongresu nemocniční farmacie

news-28-kongres-informace